Poskytujeme full-service v oblasti reklamy a marketingu

VYPADÁ TO JEDNODUŠE, ALE MARKETING NENÍ HROU PRO AMATÉRY. AL RIES

Velkoplošný tisk
V současnosti mluvíme o největším českým výrobci a distributoru nátěrových hmot. Skupina COLORLAK vlastní vedle hlavního - mateřského výrobního závodu ve Starém Městě také několik obchodních firem.

Akciová společnost PANTER COLOR a.s. patří mezi největší velkoobchodní distribuční sítě nátěrových hmot a příslušenství v České republice. Malospotřebitelé mohou, kromě běžných prodejen barev a laků, nakoupit sortiment rovněž ve specializovaných prodejnách sítě SVĚT BAREV nebo v prodejnách vlastní sítě AAA BARVY. Celorepublikovou specializovanou sít Svět Barev tvoří nyní téměř 160 vybraných prodejců barev, laků a příslušenství.

Nabídka společnosti zahrnuje kvalitní produkty z tuzemské, ale i zahraniční produkce včetně tónování barev na počkání. Samozřejmostí je ochotný a kvalifikovaný personál, technicky podpořený jednotlivými dodavateli.

Velkoobchodní společnost PANTER COLOR a.s. nabízí svým zákazníkům nejenom širokou nabídku kvalitních produktů za zajímavé ceny, ale i řadu benefitů, které jsou příjemným doplňkem vzájemné spolupráce.

svet-barev-big

Connect

Social Network